17 Aralık 2017 13:38
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
BURSADAKİ ADRESİMİZ EMİRDAĞLAR
ihvanbirol
BURSADA YAŞAYAN KÖYLÜLERİMİZİN TOPLANMA YERİ BURSA BEŞEVLERDE BULUNAN EMİRDAĞLAR KIRAATHANESİ
HER AKŞAM 6 DAN SONRA BÜTÜN KÖYLÜLER ORADA BULUŞUYOR, SOHBET , MUHABBET NE ARARSAN VAR 7 -8 MASA
DOLUYOR GELİRDE FENE DEİL. İŞ KURMAK İSTEYEN KÖYLÜLERE DUYRULUR. HER AKŞAM 7-8 MASA GARANTİ
HADİ BAKIN BAKALIM KİMLER YOKKİ...!

img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

erdi_9
bızım koylulerın masallahı var arada gezmeye gıttım mı en az 6 masa oluyo Grin
Düzenleyen erdi_9 Düzenleme Tarihi: 16 Ocak 2009 13:16

zanaatkar
SmileAltıparmaktaki köylülerimizide unutmayalım altıparmak BEYAZIT KIRAATHANESİ'ndede yaklaşık üç masa bizim köylü oluyor BURSA'yı sarmışız adım atsan saruhanlılara denkgelirsin dikkatli olmak lazım!Wink
Yaşar AKKAYA

@SaruhaN
vay vay bütün saruhanlar bir olmuş fayans diziyolar Grin Grin erdal abimle komşum hariç herkes diziyor şakır şakır Grin

bu arada komşum hümmetlerin hüsyein abi napıyo orda yaa Grin oda geldi buraya demeyin Sad

bide gobakların copcopla telbizlerin gedik dişiliye gören benden selam deyvesin bi Grin
Ali Ekber ÇOMAK

ihvanbirol
aliekber hümmetlerin hüseyini soruyosun ; veterinerlik fakültesinde işleri vardı onun için gelmişti,
Düzenleyen ihvanbirol Düzenleme Tarihi: 22 Mart 2010 15:50

ahmetozgel
vay vay herkes birlik olmuş fayans diziyor.Ah yakın olsada her akşam bende gelebilsem GrinGrin

emir43
ne diyelim herkese kolay gelsinGrin

alihsan arsal
ahmet bey bende ordaydım sen beni kesmişsin çok ayıpShock
A.İHSAN ARSAL

kaleci
evet evet bursadaki açık adres orası kimi ararsanız orda yaniiiSmile)
kaleci

zanaatkar
SmileAli ekber abi erdal abi oynamıyo demişsin 17.01.2009 tarihinde emirdağlılar kahvesindeydim erdal abide oyun oynuyodu hemde ne oyun önüne bakmaktan bizi görmedi bile heralde oyun heyecanlıydıWink
Yaşar AKKAYA

@Cemal
Grin
dehşet güzel ya Smile
burda Beşir'in gavede o kadar oyun yok
GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

@Cemal
tolgaatay tarafından yazılan metin:
tolgaatay tarafından yazılan metin:
Cemal tarafından yazılan metin:
Grin
dehşet güzel ya Smile
burda Beşir'in gavede o kadar oyun yok
GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

ne kadar oyun olduğunu sen ne zmn girdinde gördün abicim beşir abinin kahveye kahvenin yerini biliyonmu GrinGrinGrinGrinGrin

oohoooo benim bi ayağım beşirde bi ayağım cambazda Grin

ihvanbirol
cemal sendede ne marifetler varmış yaa..! markete kim bakıyo o halde Smile

dervisss
abi bütün türkiyee kriz diye ağlanıyo valla ama kahve full çekiyo hepside bizim köylü demekki kriz bizim köylüleri teyet geçmiş yada hiç etkilememiş valla tebrikler

@Cemal
ihvanbirol tarafından yazılan metin:
cemal sendede ne marifetler varmış yaa..! markete kim bakıyo o halde Smile

ben saat 13:30 - 18:30 arası oradayım genelde kalan zaman benim Grin

ismail Ercek
Sayın Saruhanlar Köyü halkı alemin Emirdağlı'sının kahvesini zengin edeceğimize bi dernek kuralım da kendi kahvemizi zengin edelim şu hale bak koskoca kahve Saruhanlarlı dolmuş Bursa'da neredeyse bi Saruhanlar Köyünün derneği yok.Kuralım bi dernek bizim de Bursa bürokrasisinde sözümüz geçsin.Aslında bu potansiyel bizde var ama nedense bi türlü toplanamıyoruz maalesef çok şaşılacak bi durum.Böyle giderse de bu durumun pek değişeceğini zannetmiyorum.Bi düşünün kulağa ne güzel geliyor Bursa Saruhanlar Köyü Derneği.Hepiniz allaha emanet olun...

ismail Ercek
Köyün yarısı Bursa'da ama bizim toplanma adresimiz Emirdağlılar kahvesi çok gülünç bi durum....

fatiha_N
abi ben orasını korkut cay evi zannettim bizim köy kahvesi delmi orası

erdi_9
bence kımı arıyosanız arayıp sormanıza gerek yok genlde saat 21,00 de herkes olur saat 12 ye kadarda ıstedıgınız kısılere genelde ulasabılrsınız Smile

@SaruhaN
ercekismail tarafından yazılan metin:
Sayın Saruhanlar Köyü halkı alemin Emirdağlı'sının kahvesini zengin edeceğimize bi dernek kuralım da kendi kahvemizi zengin edelim şu hale bak koskoca kahve Saruhanlarlı dolmuş Bursa'da neredeyse bi Saruhanlar Köyünün derneği yok.Kuralım bi dernek bizim de Bursa bürokrasisinde sözümüz geçsin.Aslında bu potansiyel bizde var ama nedense bi türlü toplanamıyoruz maalesef çok şaşılacak bi durum.Böyle giderse de bu durumun pek değişeceğini zannetmiyorum.Bi düşünün kulağa ne güzel geliyor Bursa Saruhanlar Köyü Derneği.Hepiniz allaha emanet olun...

Kardeşim seni tam alnının ortasından şap diye öpüyorum...Mükemmel bir fikir.İnşallah Bursadaki 100 aşkın köylümüz bu olayı es geçmez...
Ali Ekber ÇOMAK

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,745,360 Tekil Ziyaretçi