23 Ocak 2019 01:23
Google Reklamlar
Bal Grntle
 Bal Yazdr
BURSADAK ADRESMZ EMRDALAR
ihvanbirol
BURSADA YAAYAN KYLLERMZN TOPLANMA YER BURSA BEEVLERDE BULUNAN EMRDALAR KIRAATHANES
HER AKAM 6 DAN SONRA BTN KYLLER ORADA BULUUYOR, SOHBET , MUHABBET NE ARARSAN VAR 7 -8 MASA
DOLUYOR GELRDE FENE DEL. KURMAK STEYEN KYLLERE DUYRULUR. HER AKAM 7-8 MASA GARANT
HAD BAKIN BAKALIM KMLER YOKK...!

img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

erdi_9
bzm koylulern masallah var arada gezmeye gttm m en az 6 masa oluyo Grin
Dzenleyen erdi_9 Dzenleme Tarihi: 16 Ocak 2009 13:16

zanaatkar
SmileAltparmaktaki kyllerimizide unutmayalm altparmak BEYAZIT KIRAATHANES'ndede yaklak masa bizim kyl oluyor BURSA'y sarmz adm atsan saruhanllara denkgelirsin dikkatli olmak lazm!Wink
Yaar AKKAYA

@SaruhaN
vay vay btn saruhanlar bir olmu fayans diziyolar Grin Grin erdal abimle komum hari herkes diziyor akr akr Grin

bu arada komum hmmetlerin hsyein abi napyo orda yaa Grin oda geldi buraya demeyin Sad

bide gobaklarn copcopla telbizlerin gedik diiliye gren benden selam deyvesin bi Grin
Ali Ekber OMAK

ihvanbirol
aliekber hmmetlerin hseyini soruyosun ; veterinerlik fakltesinde ileri vard onun iin gelmiti,
Dzenleyen ihvanbirol Dzenleme Tarihi: 22 Mart 2010 15:50

ahmetozgel
vay vay herkes birlik olmu fayans diziyor.Ah yakn olsada her akam bende gelebilsem GrinGrin

emir43
ne diyelim herkese kolay gelsinGrin

alihsan arsal
ahmet bey bende ordaydm sen beni kesmisin ok aypShock
A.HSAN ARSAL

kaleci
evet evet bursadaki ak adres oras kimi ararsanz orda yaniiiSmile)
kaleci

zanaatkar
SmileAli ekber abi erdal abi oynamyo demisin 17.01.2009 tarihinde emirdallar kahvesindeydim erdal abide oyun oynuyodu hemde ne oyun nne bakmaktan bizi grmedi bile heralde oyun heyecanlydWink
Yaar AKKAYA

@Cemal
Grin
dehet gzel ya Smile
burda Beir'in gavede o kadar oyun yok
GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

@Cemal
tolgaatay tarafndan yazlan metin:
tolgaatay tarafndan yazlan metin:
Cemal tarafndan yazlan metin:
Grin
dehet gzel ya Smile
burda Beir'in gavede o kadar oyun yok
GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

ne kadar oyun olduunu sen ne zmn girdinde grdn abicim beir abinin kahveye kahvenin yerini biliyonmu GrinGrinGrinGrinGrin

oohoooo benim bi ayam beirde bi ayam cambazda Grin

ihvanbirol
cemal sendede ne marifetler varm yaa..! markete kim bakyo o halde Smile

dervisss
abi btn trkiyee kriz diye alanyo valla ama kahve full ekiyo hepside bizim kyl demekki kriz bizim kylleri teyet gemi yada hi etkilememi valla tebrikler

@Cemal
ihvanbirol tarafndan yazlan metin:
cemal sendede ne marifetler varm yaa..! markete kim bakyo o halde Smile

ben saat 13:30 - 18:30 aras oradaym genelde kalan zaman benim Grin

ismail Ercek
Sayn Saruhanlar Ky halk alemin Emirdal'snn kahvesini zengin edeceimize bi dernek kuralm da kendi kahvemizi zengin edelim u hale bak koskoca kahve Saruhanlarl dolmu Bursa'da neredeyse bi Saruhanlar Kynn dernei yok.Kuralm bi dernek bizim de Bursa brokrasisinde szmz gesin.Aslnda bu potansiyel bizde var ama nedense bi trl toplanamyoruz maalesef ok alacak bi durum.Byle giderse de bu durumun pek deieceini zannetmiyorum.Bi dnn kulaa ne gzel geliyor Bursa Saruhanlar Ky Dernei.Hepiniz allaha emanet olun...

ismail Ercek
Kyn yars Bursa'da ama bizim toplanma adresimiz Emirdallar kahvesi ok gln bi durum....

fatiha_N
abi ben orasn korkut cay evi zannettim bizim ky kahvesi delmi oras

erdi_9
bence km aryosanz arayp sormanza gerek yok genlde saat 21,00 de herkes olur saat 12 ye kadarda stedgnz kslere genelde ulasablrsnz Smile

@SaruhaN
ercekismail tarafndan yazlan metin:
Sayn Saruhanlar Ky halk alemin Emirdal'snn kahvesini zengin edeceimize bi dernek kuralm da kendi kahvemizi zengin edelim u hale bak koskoca kahve Saruhanlarl dolmu Bursa'da neredeyse bi Saruhanlar Kynn dernei yok.Kuralm bi dernek bizim de Bursa brokrasisinde szmz gesin.Aslnda bu potansiyel bizde var ama nedense bi trl toplanamyoruz maalesef ok alacak bi durum.Byle giderse de bu durumun pek deieceini zannetmiyorum.Bi dnn kulaa ne gzel geliyor Bursa Saruhanlar Ky Dernei.Hepiniz allaha emanet olun...

Kardeim seni tam alnnn ortasndan ap diye pyorum...Mkemmel bir fikir.nallah Bursadaki 100 akn kylmz bu olay es gemez...
Ali Ekber OMAK

Atlanlacak Forum:
Saya
4,823,128 Tekil Ziyareti