15 Aralık 2017 06:28
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
Galatasaray UEFA kupasın da kadıköy'de final oynayabilir mi ??
cereyan
Bu tartışmayı sitemizin kısa mesaj bölümün de değilde, burada yapalım.

Konuya gelirsek,UEFA kupası Galatasaray'ın ilk aldığı dönemde ki kadar önemsenmiyor .Ben bir Fenerbahçe'li ve futbol sever olarak Galatasaray'ın final oynayabileceğine inanmıyorum.Galatasaray'ın bu sene sonu nu hüsranla bitireceğini düşünüyorum şu anda yeni,hırslı daha çok ''lpg'' ile bir futbol oynatan bülent var Grin (kendisini çok severim )kısa zamanda başarılı olamaz.Şu anda takım da kötü hoca ya bağlı bişey yok stoper meira'yıda sattılar emre de kırmızı kart cezalısı herhalde çıkıp kendi oynar Smile emre den daha iyi oynayacağı kesin

@SaruhaN
Valla ben final oynacağını düşünmüyorum...Sonunda burdan yazarım haklıymışım veya yanıldım diye ama ben düşünmüyorum..En fazla bir tur daha gider Wink
Ali Ekber ÇOMAK

TIRPAN43
Oynar yada oynamaz bence söz konusu bu değilde içinizde ki asıl korku "YA OYNARSA" "HEMDE KADIKÖYDE" "BİR DE; YA KUPAYI ALIRSA"bir virüs gibi içinizi kemiren sorular bunlar arkadaşlar. Şimdi siz buna belki de hayal dersiniz ama final akşamı kadıköyün sarı kırmızıya boyanacak olma ihtimalinin hayalini kurmak bile süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.SmileSmileSmileSmileSmile en azından bu ihtimalin gerçekleşme oranı çok fazla.

img24.imageshack.us/img24/6224/turkiyeem.gif

@SaruhaN
Hadi bakalım inşallah Wink
Ali Ekber ÇOMAK

cereyan
TIRPAN43 tarafından yazılan metin:
Oynar yada oynamaz bence söz konusu bu değilde içinizde ki asıl korku "YA OYNARSA" "HEMDE KADIKÖYDE" "BİR DE; YA KUPAYI ALIRSA"bir virüs gibi içinizi kemiren sorular bunlar arkadaşlar. Şimdi siz buna belki de hayal dersiniz ama final akşamı kadıköyün sarı kırmızıya boyanacak olma ihtimalinin hayalini kurmak bile süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.SmileSmileSmileSmileSmile en azından bu ihtimalin gerçekleşme oranı çok fazla.

Gönül ister ki alsın birdaha alsın hatta beşiktaşta alsın aslında şuan da galatasaray'ın bulunduğu yerde sivas'ı Trabzon'u görmek istiyorum şahsen .Galatasaray ,beşiktaş,fenerbahçe'nin yeri şamp.ligi olmalı o seviyeye ulaşmalıyıız.İngiltere hariç diğer ligdeki büyük takımlardan daha kötü olduğunu düşünmüyorum bu üç büyük kulübün fakat oynatılan oyun da orta da bizim tek eksiğimiz kontrol futbolu ,yetenek var hırs var mücadele var ama bilgi yok bundan dolayıo gerilerde sayıyoruz diye düşünüyorum .Artık gelişmemiz lazım ve bir takımın başlkaldırması ilerlemesi,alttakileri de çekmesi gerekiyor.Çünki o kupa bu sene alınsa ilk iki sıralama direkt şamp.ligine üçüncü eeme ile gider ortalama böyle birşey olur herhalde.Bir taraftan düşününce insan'ın içinden bunlar geçiyor ama bir fenerbahçe taraftarı olarakta kadıköy'ün sarı-kırmızıya boyanacağını düşünen arkadaşlara da şu sözlerimi söylemek istiyorum

ANCAK HAYALİNİ KURARSINIZ Grin
Düzenleyen cereyan Düzenleme Tarihi: 17 Mart 2009 16:24

ahmetozgel
ne söylemek gerektiğini muammer abi söylemiş ağzına sağlık abi ayakta alkışlıyorum yürü be cimbomumSmileSmile

TIRPAN43
Bırak şimdi hüseyin Smile konumuz ne fb ,ne bjk ,ne trabzon , ne sivas konumuz gs kadıköyde final oynar mı oynamaz mı SmileSmileSmile ha unutmadan lpg kullanan araçlarda varacağı yere varmıyor mu sonunda SmileSmileSmileSmileSmile hedef KADIKÖY yürü be ASLANIM!!!!!!!!!!!!!!!

aloo
hangi fenerliye sorsan gs nin kadıköyde final oynarmı mubbetine Allah korusun diyor. bence olay orda bitiyor zaten. buna beşiktaşlısıda diğerleride katılıyor çünki gidemez imkansız vs gibi kendilerinin hayal ettiği olayı gs birdaha yakalarsa korkusu var Muammer in dediği gibi o ihtimal korkusu. Bence cimbom herşeye rağmen ligi bile sallar ama kadıköye yürür.Wink
Alaaddin SARI

alaaddin
aziz
hadi ordan canım o şans galatasaraya bir defa geçti Grin biraz zorGrin
Angry

cereyan
cimbom kadıköy'de oynasa oynasa çiftetelli oynar GrinGrinGrinGrin

doa or alive
ama fener çiftetelli de oynayamıyor GrinGrinGrin

hasan tutar
ya MUAMMER VE ALATTİN siz neyin tartışmasını yapıyonuz burakın herşeyi akışına asıl düşünmesi gereken fenerbekçeliler TESADÜFENDE OLSA KADIKÖYDE FİNAL OYNARSAK NEYAPACAKLARINI.....BİRDE BENİM KORKUM VAR BİLMEM BANA KATILIRMISINIZ BİZKADIOKÖYDE FİNAL OYNARSAK ACABA KALE DİREKLERİNE BİŞEYLER GÖMERLERMİ YENİLMEMİZ İÇİN TARİH TEKERRÜRDEN İBARET MİSALİNEDERSİNİZ...Grin
hasan tutar

TIRPAN43
ÇİFTETELLİ NEDEN OYNANIR SEVİNÇTEN ONU DA OYNAYACAĞIZ MERAK ETMEYİN KADIKÖYDE HEMDE GÜLE OYNAYA ÇOK İSTERSENİZ SİZİ DE BEKLERİZ MABEDİNİZE AMA KALDIRABİLİRSENİZ TABİ SmileSmileSmileSmile TABİ MABED O GECE SARI KIRMIZIYA BOYANACAK YA O APAYRI BİR TARTIŞMA KONUSU...KALE DİPLERİNE GÖMSELER GÖMSELER İÇLERİNDEKİ SIZIYI GÖMERLER BAŞKA BİR ŞEY GÖMEMEZLER SmileSmileSmile DAHA ÖNCE DE DEDİM ŞİMDİ DE DİYORUM SİZ ŞİMDİ BUNA HAYAL DERSİNİZ AMA SİZİN FENERİN ALİ SAMİYEN DE FİNAL OYNAYACAK GİBİ BİR HAYALİNİZ DE YOK. EN AZINDAN BİZİM VARSmileSmile

cereyan
hadi uyanın artıkk!!!! GrinGrinGrinGrin

TIRPAN43
HİÇ UYUMADIK Kİ BİZ NEDEN UYANACAĞIZ ANLAMADIM

cereyan
hani rüyadaydınız ya kadıköy sarı-kırmızı falan rüya bitti artık uyanın demek istedim Grin

@SaruhaN
En azından bizim final oynanacak bi stadımız var maho Grin Grin Ama bide dedeyi göndersek iyi olacak valla Angry
Ali Ekber ÇOMAK

erdi_9
yazmak isteyenler buyrun . . .baslamadan bıttı 2-0 dan macı bız yaslılarla beraber olup oynasak hamburga karsı yıne vermeyız macı almanlara Smile bulent korkmaza guvenın bakalım sampıyonlukta gıdecek bekleyın bakalım Wink bende yazıyorum ekber abı buraya cımbom lıgdede bısey yapamaz . . . madem soz konusu cımbom gerceklerı konusalım fener mı fenrden de umıdı kesın bu sene ben ısterım kı besıktas olsun !!! ama gercek bısey war turkıye kupası ınsallah bızım olur Pfft
Düzenleyen erdi_9 Düzenleme Tarihi: 22 Mart 2009 14:45

doa or alive
ama doğru siz bursaspor a vermesini iyi bilirsiniz dimi..!! ayrıca türkiye kupası ancak rüyanızda sizin olabilir belki.!! ama isterseniz bulgaristan'da yayla kupası varmış hadi fenere bir al-kış...Grin

TIRPAN43
MERAK ETMEYİN SİZDE DE ÜZÜM ÜZÜME BAKA BAKA KARARMAYA BAŞLADI BİLE SmileSmileSmile

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,744,961 Tekil Ziyaretçi