17 Aralık 2017 13:41
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
Eski Forum'dan İstekler..
cereyan
Eski site de ve forum da paylaştığımız konu,resim ne istiyorsak yeni sitemize taşınması için bu başlıkta isteklerimizi yazalım ki herkes istediğini görebilsin,bulabilsin .Yöneticilere buradan seslenelim.

Ben eski forum dan;

-saruhanlar halasaha'da

başlığını bu forum'a resimleriyle beraber taşınmasını rica ediyorum Smile
Düzenleyen cereyan Düzenleme Tarihi: 02 Ocak 2009 20:04

@SaruhaN
tamam oldu..varsa böyle konular yazın arkadşlar
Ali Ekber ÇOMAK

@SaruhaN
bu arada Cemal başladı bile taşımaya Smile Halısahada geldi...Yalnız yeni yani
her hafta oyannan maçlardan sonuçlar, anlatım ve fotolar gelmesse bu başlığı kaldırcam ona göre Grin
Ali Ekber ÇOMAK

@Cemal
cereyan tarafından yazılan metin:
Eski site de ve forum da paylaştığımız konu,resim ne istiyorsak yeni sitemize taşınması için bu başlıkta isteklerimizi yazalım ki herkes istediğini görebilsin,bulabilsin .Yöneticilere buradan seslenelim.

Ben eski forum dan;

-saruhanlar halasaha'da

başlığını bu forum'a resimleriyle beraber taşınmasını rica ediyorum Smile

resimleri geldi
ama bütün bi konuyu olduğu gibi almamnın başka bi yoluna bakmak lazım..
bi cinlik..
sana dedeğim olmaz zatenGrin
üyelerin bi kelime boş mesaj atması lazım düzenleme için o iş garışık...Frown

bi çare bi çare ama nasıl bi çare .. Grin

cereyan
Bu aralar havalar soğuk olduğu için futbol zevkimize ara veriyoruz zaman zaman ama havalar ısındıkça daha kalabalık ve eğlenceli oluyor.O zaman foto ve anlatımla buraya taşıyacaz inşallah..

@Cemal
Bu aralar havalar soğuk olduğu için futbol zevkimize ara veriyoruz zaman zaman ama havalar ısındıkça daha kalabalık ve eğlenceli oluyor.O zaman foto ve anlatımla buraya taşıyacaz inşallah..

bu aralar hava çok soğuk olduğu için ve köyde 35 cm den fazla kar oluduğu için yarın size köydeki kar manzarasını izlettirecem Grin
aşşa yukarı 10 fotoğraf yarın gelecek
bizden ayrılamayınPfft

@SaruhaN
Cemal tarafından yazılan metin:

bu aralar hava çok soğuk olduğu için ve köyde 35 cm den fazla kar oluduğu için yarın size köydeki kar manzarasını izlettirecem Grin
aşşa yukarı 10 fotoğraf yarın gelecek
bizden ayrılamayınPfft

hadi bakalım Wink
Ali Ekber ÇOMAK

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,745,367 Tekil Ziyaretçi