23 Ocak 2019 01:49
Google Reklamlar
Bal Grntle
 Bal Yazdr
Eski Forum'dan stekler..
cereyan
Eski site de ve forum da paylatmz konu,resim ne istiyorsak yeni sitemize tanmas iin bu balkta isteklerimizi yazalm ki herkes istediini grebilsin,bulabilsin .Yneticilere buradan seslenelim.

Ben eski forum dan;

-saruhanlar halasaha'da

baln bu forum'a resimleriyle beraber tanmasn rica ediyorum Smile
Dzenleyen cereyan Dzenleme Tarihi: 02 Ocak 2009 20:04

@SaruhaN
tamam oldu..varsa byle konular yazn arkadlar
Ali Ekber OMAK

@SaruhaN
bu arada Cemal balad bile tamaya Smile Halsahada geldi...Yalnz yeni yani
her hafta oyannan malardan sonular, anlatm ve fotolar gelmesse bu bal kaldrcam ona gre Grin
Ali Ekber OMAK

@Cemal
cereyan tarafndan yazlan metin:
Eski site de ve forum da paylatmz konu,resim ne istiyorsak yeni sitemize tanmas iin bu balkta isteklerimizi yazalm ki herkes istediini grebilsin,bulabilsin .Yneticilere buradan seslenelim.

Ben eski forum dan;

-saruhanlar halasaha'da

baln bu forum'a resimleriyle beraber tanmasn rica ediyorum Smile

resimleri geldi
ama btn bi konuyu olduu gibi almamnn baka bi yoluna bakmak lazm..
bi cinlik..
sana dedeim olmaz zatenGrin
yelerin bi kelime bo mesaj atmas lazm dzenleme iin o i gark...Frown

bi are bi are ama nasl bi are .. Grin

cereyan
Bu aralar havalar souk olduu iin futbol zevkimize ara veriyoruz zaman zaman ama havalar sndka daha kalabalk ve elenceli oluyor.O zaman foto ve anlatmla buraya tayacaz inallah..

@Cemal
Bu aralar havalar souk olduu iin futbol zevkimize ara veriyoruz zaman zaman ama havalar sndka daha kalabalk ve elenceli oluyor.O zaman foto ve anlatmla buraya tayacaz inallah..

bu aralar hava ok souk olduu iin ve kyde 35 cm den fazla kar oluduu iin yarn size kydeki kar manzarasn izlettirecem Grin
aa yukar 10 fotoraf yarn gelecek
bizden ayrlamaynPfft

@SaruhaN
Cemal tarafndan yazlan metin:

bu aralar hava ok souk olduu iin ve kyde 35 cm den fazla kar oluduu iin yarn size kydeki kar manzarasn izlettirecem Grin
aa yukar 10 fotoraf yarn gelecek
bizden ayrlamaynPfft

hadi bakalm Wink
Ali Ekber OMAK

Atlanlacak Forum:
Saya
4,823,183 Tekil Ziyareti