18 Ekim 2017 21:10
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
..:::NOSTALJİ FOTO:::..
cereyan
Bu başlıkta kendimizin,babamızın,abimizin,kardeşimizin,arkadaşımızın veya bir yakınımızın küçükken gençken çekilmiş olan fotoğraflarını burda paylaşalım,forumumuzu ve sitemizi eğlenceli bir hale getirmek için bu tür konulara herkesin katılması gerekir.Eğlenceli bir başlık olacağını düşünüyorum ve ilk fotoğrafı ben koyuyorum .Smile

img530.imageshack.us/img530/8554/resim043lt5.jpg

hasan tutar
çok güzel olmuş ortadaki sensin galiba benimde olması lazım sende varsa onuda eklersen sevinirim
he buarada aliihsan abin hiç değişmemişGrin
hasan tutar

cereyan

Evet bazı insanların yüzü hiç değişmiyor on yaşında da aynı kırkbeş,elli yaşında da olsa aynı oluyor.

Bahsetiğin fotoğraf ben de değil de abimde vardı,onu alıp uygun bir zaman da koyabilirim.

ihvanbirol
eski fotoğrafı olan Arkadaşlar varsa ekleyinki biraz eskilere dönüp nerden nerelere geldiğimizi anlıyalım
1970 ve daha eski yıllar olursa daha çok makbule geçer bekliyoruz .hadi kolay gelsin
Düzenleyen ihvanbirol Düzenleme Tarihi: 08 Ocak 2009 07:02
img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

alihsan arsal
hasancığım senin fotoğrafın bende fırsat bulursam onuda ekleyeceğim
A.İHSAN ARSAL

cereyan
Evet buraya admin'lerin çocukluk fotolarını da bekliyoruz hade cemal'den başlayalım gerisi saruhan ve ismail özer'den gelir hade bekliyorum..

@SaruhaN
tamam söz atacam ben buraya foto..önce evden biraz foto bulayım..bu arada 20 tane en az 30 yıllık foto bulana bi ödül benden Smile hadi bakalım
Ali Ekber ÇOMAK

cereyan
SaruhaN tarafından yazılan metin:
tamam söz atacam ben buraya foto..önce evden biraz foto bulayım..bu arada 20 tane en az 30 yıllık foto bulana bi ödül benden Smile hadi bakalım

küçüklük fotoğrafım diye ertuğrul'un fotoğrafını koysan da olur Grin

dedekorkut_erdal
img352.imageshack.us/img352/8563/kopyas1003761nn3.jpg

asırlık foto annemin annesinin annesi öme kızı fatma çetin
en az 40 yılık foto
Düzenleyen dedekorkut_erdal Düzenleme Tarihi: 10 Ocak 2009 10:18

dedekorkut_erdal
img388.imageshack.us/img388/4131/saruhanlarky43028qd3.jpg
hasan korkut şefika korkut ahmet korkut
dedem babaannem babam
Düzenleyen dedekorkut_erdal Düzenleme Tarihi: 10 Ocak 2009 10:27

dedekorkut_erdal
img249.imageshack.us/img249/7906/82925366bt8.jpg

cereyan
hasan tutar tarafından yazılan metin:
çok güzel olmuş ortadaki sensin galiba benimde olması lazım sende varsa onuda eklersen sevinirim
he buarada aliihsan abin hiç değişmemişGrin

img253.imageshack.us/img253/6472/resim041hs6.jpg

cereyan
erdal abi baya baya eski fotoğraflar bulmuş ya Smile

alihsan arsal
hasacığım bu fotodan sendede olması lazım yokmu?Wink
A.İHSAN ARSAL

emir43
yeni fotoları bekleyoz Grin

erdi_9
ah su zamanlarda keske bende yasasadım... eskılerı cok merak edıyom her zamnda ederım bak sımdı bunları gordum ıcım kıpır kıpır Smile
Düzenleyen erdi_9 Düzenleme Tarihi: 31 Ocak 2009 23:00

fatiha_N
kıpır kıpır olcak bişey yok erdi bey bi zaman gelcek sen de eski olcan o zaman anlatırsın eskileri (şimdiki yenileri) önemli olan şimdiden bişey yapıp gelecege sunmak.......
Düzenleyen fatiha_N Düzenleme Tarihi: 03 Şubat 2009 17:38

cereyan
İllede eski fotoğraf olacak diye bişey yok arkadaşlar kendimizin küçüklük,bebeklik fotoğraflarınıda yayınlayarak nasıl geliştiğimizi,nasıl değiştiğimizi burda herkesle paylaşıp kendimiz hakkında yorumlar alabiliriz.

cereyan
SaruhaN tarafından yazılan metin:
tamam söz atacam ben buraya foto..önce evden biraz foto bulayım.. Smile hadi bakalım

ShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShock

@Cemal
evvel zaman siyah beyaz bi fotoğraf varmış birinde..
bende o fotoğfrafın fotoğrafını çekip Grin buraya ekliyecaam Smile
bekliyorum bakalım gelince göreriz
yalnız 90 yıllık felanmış
2 kişi(ymiş) ..

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,734,136 Tekil Ziyaretçi