23 Ocak 2019 00:52
Google Reklamlar
Bal Grntle
 Bal Yazdr
..:::NOSTALJ FOTO:::..
cereyan
Bu balkta kendimizin,babamzn,abimizin,kardeimizin,arkadamzn veya bir yaknmzn kkken genken ekilmi olan fotoraflarn burda paylaalm,forumumuzu ve sitemizi elenceli bir hale getirmek iin bu tr konulara herkesin katlmas gerekir.Elenceli bir balk olacan dnyorum ve ilk fotoraf ben koyuyorum .Smile

img530.imageshack.us/img530/8554/resim043lt5.jpg

hasan tutar
ok gzel olmu ortadaki sensin galiba benimde olmas lazm sende varsa onuda eklersen sevinirim
he buarada aliihsan abin hi deimemiGrin
hasan tutar

cereyan

Evet baz insanlarn yz hi deimiyor on yanda da ayn krkbe,elli yanda da olsa ayn oluyor.

Bahsetiin fotoraf ben de deil de abimde vard,onu alp uygun bir zaman da koyabilirim.

ihvanbirol
eski fotoraf olan Arkadalar varsa ekleyinki biraz eskilere dnp nerden nerelere geldiimizi anlyalm
1970 ve daha eski yllar olursa daha ok makbule geer bekliyoruz .hadi kolay gelsin
Dzenleyen ihvanbirol Dzenleme Tarihi: 08 Ocak 2009 07:02
img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

alihsan arsal
hasancm senin fotorafn bende frsat bulursam onuda ekleyeceim
A.HSAN ARSAL

cereyan
Evet buraya admin'lerin ocukluk fotolarn da bekliyoruz hade cemal'den balayalm gerisi saruhan ve ismail zer'den gelir hade bekliyorum..

@SaruhaN
tamam sz atacam ben buraya foto..nce evden biraz foto bulaym..bu arada 20 tane en az 30 yllk foto bulana bi dl benden Smile hadi bakalm
Ali Ekber OMAK

cereyan
SaruhaN tarafndan yazlan metin:
tamam sz atacam ben buraya foto..nce evden biraz foto bulaym..bu arada 20 tane en az 30 yllk foto bulana bi dl benden Smile hadi bakalm

kklk fotorafm diye erturul'un fotorafn koysan da olur Grin

dedekorkut_erdal
img352.imageshack.us/img352/8563/kopyas1003761nn3.jpg

asrlk foto annemin annesinin annesi me kz fatma etin
en az 40 ylk foto
Dzenleyen dedekorkut_erdal Dzenleme Tarihi: 10 Ocak 2009 10:18

dedekorkut_erdal
img388.imageshack.us/img388/4131/saruhanlarky43028qd3.jpg
hasan korkut efika korkut ahmet korkut
dedem babaannem babam
Dzenleyen dedekorkut_erdal Dzenleme Tarihi: 10 Ocak 2009 10:27

dedekorkut_erdal
img249.imageshack.us/img249/7906/82925366bt8.jpg

cereyan
hasan tutar tarafndan yazlan metin:
ok gzel olmu ortadaki sensin galiba benimde olmas lazm sende varsa onuda eklersen sevinirim
he buarada aliihsan abin hi deimemiGrin

img253.imageshack.us/img253/6472/resim041hs6.jpg

cereyan
erdal abi baya baya eski fotoraflar bulmu ya Smile

alihsan arsal
hasacm bu fotodan sendede olmas lazm yokmu?Wink
A.HSAN ARSAL

emir43
yeni fotolar bekleyoz Grin

erdi_9
ah su zamanlarda keske bende yasasadm... eskler cok merak edyom her zamnda ederm bak smd bunlar gordum cm kpr kpr Smile
Dzenleyen erdi_9 Dzenleme Tarihi: 31 Ocak 2009 23:00

fatiha_N
kpr kpr olcak biey yok erdi bey bi zaman gelcek sen de eski olcan o zaman anlatrsn eskileri (imdiki yenileri) nemli olan imdiden biey yapp gelecege sunmak.......
Dzenleyen fatiha_N Dzenleme Tarihi: 03 ubat 2009 17:38

cereyan
llede eski fotoraf olacak diye biey yok arkadalar kendimizin kklk,bebeklik fotoraflarnda yaynlayarak nasl gelitiimizi,nasl deitiimizi burda herkesle paylap kendimiz hakknda yorumlar alabiliriz.

cereyan
SaruhaN tarafndan yazlan metin:
tamam sz atacam ben buraya foto..nce evden biraz foto bulaym.. Smile hadi bakalm

ShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShockShock

@Cemal
evvel zaman siyah beyaz bi fotoraf varm birinde..
bende o fotofrafn fotorafn ekip Grin buraya ekliyecaam Smile
bekliyorum bakalm gelince greriz
yalnz 90 yllk felanm
2 kii(ymi) ..

Atlanlacak Forum:
Saya
4,823,027 Tekil Ziyareti