22 Temmuz 2018 04:24
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
SaruhanlaR WEB [Domaniç Saruhanlar Köyü] » ..:: PROGRAM & DOWNLOAD BÖLÜMÜ ::.. » Download
 Başlığı Yazdır
tek tuşla ekran görüntüsü
@Cemal
Tek Tuşla Ekran Görüntüsü Alın

Bilgisayarınızdan ekran görüntüsü almanız gerektiğinde, kullanabileceğiniz pratik programlardan biri de Screen Capturer.

Ekran görüntüsü almak istediğinizde, sizi Windows'un sıkıcı Paint yönteminden kurtaran birçok ücretsiz program mevcut. Bunlardan biri olan Screen Capturer, "Print screen" tuşuna bastığınızda, önünüze çeşitli seçeneklerin bulunduğu bir pencere getiriyor. Buradan ekranın tamamının, açık olan pencerenin ya da seçili bölgenin görüntüsünü kaydetmeyi seçebilir, dilerseniz animasyon olarak kayıt yapabilirsiniz. BMP, JPG, GIF, PNG ve TIFF formatlarında görüntüleri yakalayan Screen Capturer, sonrasında bu görüntüleri panoya kopyalayıp, e-posta oluşturabiliyor. Dilerseniz görsel dosyası olarak kaydedip, yazıcıya doğrudan göndermek de mümkün.

program freewaredir.
indirmek için buraya tıklaman yeterli Smile

@Cemal
evet
bide "virtual dub" diyebi program var.onunla sesi de almak mümkün.bir filmden bir sesi hoşuna gittiyse alırsın.ben o programla counter'e tosun paşa seslerini kullandımdı Smile
**
bide "mw snap" var.benim ekran yakalamadaki esas kullanmdığım o zaten.

sadece print screen le de olur ama painte bağımlı olmak şart tabi..

@SaruhaN
deneyelim ben değişik bişi kullanıyodum...

bu arada

program frewaredir

bu çok güzel...mümkün olduğunca free bulup ekleyelim arkadaşlar
Düzenleyen @SaruhaN Düzenleme Tarihi: 09 Ocak 2009 18:09
Ali Ekber ÇOMAK

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,789,438 Tekil Ziyaretçi