23 Ocak 2019 02:00
Google Reklamlar
Bal Grntle
 Bal Yazdr
Galatasaray UEFA kupasn da kadky'de final oynayabilir mi ??
cereyan
Bu tartmay sitemizin ksa mesaj blmn de deilde, burada yapalm.

Konuya gelirsek,UEFA kupas Galatasaray'n ilk ald dnemde ki kadar nemsenmiyor .Ben bir Fenerbahe'li ve futbol sever olarak Galatasaray'n final oynayabileceine inanmyorum.Galatasaray'n bu sene sonu nu hsranla bitireceini dnyorum u anda yeni,hrsl daha ok ''lpg'' ile bir futbol oynatan blent var Grin (kendisini ok severim )ksa zamanda baarl olamaz.u anda takm da kt hoca ya bal biey yok stoper meira'yda sattlar emre de krmz kart cezals herhalde kp kendi oynar Smile emre den daha iyi oynayaca kesin

@SaruhaN
Valla ben final oynacan dnmyorum...Sonunda burdan yazarm haklymm veya yanldm diye ama ben dnmyorum..En fazla bir tur daha gider Wink
Ali Ekber OMAK

TIRPAN43
Oynar yada oynamaz bence sz konusu bu deilde iinizde ki asl korku "YA OYNARSA" "HEMDE KADIKYDE" "BR DE; YA KUPAYI ALIRSA"bir virs gibi iinizi kemiren sorular bunlar arkadalar. imdi siz buna belki de hayal dersiniz ama final akam kadkyn sar krmzya boyanacak olma ihtimalinin hayalini kurmak bile speeeeeeeeeeeeeeeeeeer.SmileSmileSmileSmileSmile en azndan bu ihtimalin gerekleme oran ok fazla.

img24.imageshack.us/img24/6224/turkiyeem.gif

@SaruhaN
Hadi bakalm inallah Wink
Ali Ekber OMAK

cereyan
TIRPAN43 tarafndan yazlan metin:
Oynar yada oynamaz bence sz konusu bu deilde iinizde ki asl korku "YA OYNARSA" "HEMDE KADIKYDE" "BR DE; YA KUPAYI ALIRSA"bir virs gibi iinizi kemiren sorular bunlar arkadalar. imdi siz buna belki de hayal dersiniz ama final akam kadkyn sar krmzya boyanacak olma ihtimalinin hayalini kurmak bile speeeeeeeeeeeeeeeeeeer.SmileSmileSmileSmileSmile en azndan bu ihtimalin gerekleme oran ok fazla.

Gnl ister ki alsn birdaha alsn hatta beiktata alsn aslnda uan da galatasaray'n bulunduu yerde sivas' Trabzon'u grmek istiyorum ahsen .Galatasaray ,beikta,fenerbahe'nin yeri amp.ligi olmal o seviyeye ulamalyz.ngiltere hari dier ligdeki byk takmlardan daha kt olduunu dnmyorum bu byk kulbn fakat oynatlan oyun da orta da bizim tek eksiimiz kontrol futbolu ,yetenek var hrs var mcadele var ama bilgi yok bundan dolayo gerilerde sayyoruz diye dnyorum .Artk gelimemiz lazm ve bir takmn balkaldrmas ilerlemesi,alttakileri de ekmesi gerekiyor.nki o kupa bu sene alnsa ilk iki sralama direkt amp.ligine nc eeme ile gider ortalama byle birey olur herhalde.Bir taraftan dnnce insan'n iinden bunlar geiyor ama bir fenerbahe taraftar olarakta kadky'n sar-krmzya boyanacan dnen arkadalara da u szlerimi sylemek istiyorum

ANCAK HAYALN KURARSINIZ Grin
Dzenleyen cereyan Dzenleme Tarihi: 17 Mart 2009 16:24

ahmetozgel
ne sylemek gerektiini muammer abi sylemi azna salk abi ayakta alklyorum yr be cimbomumSmileSmile

TIRPAN43
Brak imdi hseyin Smile konumuz ne fb ,ne bjk ,ne trabzon , ne sivas konumuz gs kadkyde final oynar m oynamaz m SmileSmileSmile ha unutmadan lpg kullanan aralarda varaca yere varmyor mu sonunda SmileSmileSmileSmileSmile hedef KADIKY yr be ASLANIM!!!!!!!!!!!!!!!

aloo
hangi fenerliye sorsan gs nin kadkyde final oynarm mubbetine Allah korusun diyor. bence olay orda bitiyor zaten. buna beiktalsda dierleride katlyor nki gidemez imkansz vs gibi kendilerinin hayal ettii olay gs birdaha yakalarsa korkusu var Muammer in dedii gibi o ihtimal korkusu. Bence cimbom hereye ramen ligi bile sallar ama kadkye yrr.Wink
Alaaddin SARI

alaaddin
aziz
hadi ordan canm o ans galatasaraya bir defa geti Grin biraz zorGrin
Angry

cereyan
cimbom kadky'de oynasa oynasa iftetelli oynar GrinGrinGrinGrin

doa or alive
ama fener iftetelli de oynayamyor GrinGrinGrin

hasan tutar
ya MUAMMER VE ALATTN siz neyin tartmasn yapyonuz burakn hereyi akna asl dnmesi gereken fenerbekeliler TESADFENDE OLSA KADIKYDE FNAL OYNARSAK NEYAPACAKLARINI.....BRDE BENM KORKUM VAR BLMEM BANA KATILIRMISINIZ BZKADIOKYDE FNAL OYNARSAK ACABA KALE DREKLERNE BEYLER GMERLERM YENLMEMZ N TARH TEKERRRDEN BARET MSALNEDERSNZ...Grin
hasan tutar

TIRPAN43
FTETELL NEDEN OYNANIR SEVNTEN ONU DA OYNAYACAIZ MERAK ETMEYN KADIKYDE HEMDE GLE OYNAYA OK STERSENZ SZ DE BEKLERZ MABEDNZE AMA KALDIRABLRSENZ TAB SmileSmileSmileSmile TAB MABED O GECE SARI KIRMIZIYA BOYANACAK YA O APAYRI BR TARTIMA KONUSU...KALE DPLERNE GMSELER GMSELER LERNDEK SIZIYI GMERLER BAKA BR EY GMEMEZLER SmileSmileSmile DAHA NCE DE DEDM MD DE DYORUM SZ MD BUNA HAYAL DERSNZ AMA SZN FENERN AL SAMYEN DE FNAL OYNAYACAK GB BR HAYALNZ DE YOK. EN AZINDAN BZM VARSmileSmile

cereyan
hadi uyann artkk!!!! GrinGrinGrinGrin

TIRPAN43
H UYUMADIK K BZ NEDEN UYANACAIZ ANLAMADIM

cereyan
hani ryadaydnz ya kadky sar-krmz falan rya bitti artk uyann demek istedim Grin

@SaruhaN
En azndan bizim final oynanacak bi stadmz var maho Grin Grin Ama bide dedeyi gndersek iyi olacak valla Angry
Ali Ekber OMAK

erdi_9
yazmak isteyenler buyrun . . .baslamadan btt 2-0 dan mac bz yasllarla beraber olup oynasak hamburga kars yne vermeyz mac almanlara Smile bulent korkmaza guvenn bakalm sampyonlukta gdecek bekleyn bakalm Wink bende yazyorum ekber ab buraya cmbom lgdede bsey yapamaz . . . madem soz konusu cmbom gercekler konusalm fener m fenrden de umd kesn bu sene ben sterm k besktas olsun !!! ama gercek bsey war turkye kupas nsallah bzm olur Pfft
Dzenleyen erdi_9 Dzenleme Tarihi: 22 Mart 2009 14:45

doa or alive
ama doru siz bursaspor a vermesini iyi bilirsiniz dimi..!! ayrca trkiye kupas ancak ryanzda sizin olabilir belki.!! ama isterseniz bulgaristan'da yayla kupas varm hadi fenere bir al-k...Grin

TIRPAN43
MERAK ETMEYN SZDE DE ZM ZME BAKA BAKA KARARMAYA BALADI BLE SmileSmileSmile

Atlanlacak Forum:
Saya
4,823,199 Tekil Ziyareti