16 Kasım 2018 23:03
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
BİR HİKAYE
telbiz halil
Bir gün cennette bir ağlama sesi duyulur birde bakarlarki bir melek ağlıyor allahü teala sorar niye ağlıyorsun diye oda ben cenneti baştan başa uçmayı çok istiyordum fakat uçtum,uçtum dolaşamadım yoruldum ona ağlıyorum kalk öyleyse deniliyor meleğin bir kanadına 1000 diğer kanadınada 1000kanat ilave edilip haydi uç denmiş bu gene uçmaya başlamış bir zaman sonra gene ağlama duyulmuş bakmışlar aynı melek ne oldu niye ağlıyorsun gene varamadım cennetin bir başından bir başına peki nekadar yol aldın bilmek istermisin evet demiş melek HZ Ebubekirin sarayının bir köşesinden bir köşesine ancak varabildin düşünün cennette en az makamı olan kişi düldülle bu uçan at oluyor bir günde oranın bir günü buranında bir yılı oluyor arazisinin bir başından bir başına varamayacak siz mekanların büyüklüğne takılmayın ALLAH,ın büyüklüğüne takılın nediyor ALLAHÜTEALA benim için bir şeyi yaratmam o şeye sadece ol dememdir bu benim hazinelerimde ne bir eksilmeye nede bir kayba sebebtir. Allah hepimizi rahmetle muamele ettiği kullarından eylesin...

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,806,044 Tekil Ziyaretçi