25 Şubat 2018 07:58
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
asker izzet nameler
ihvanbirol
http://www.izlese...ler/688963
Düzenleyen @SaruhaN Düzenleme Tarihi: 24 Aralık 2008 17:11

@SaruhaN
teşekkürler ...direk forumda oynaması için gerekli kodları halledeceğim yakında

cereyan
''yeşil ördek gibi daldım göllere,çalıları da çek''Smile

@iSmAiLOzEr
cereyan tarafından yazılan metin:

ne o cereyancı askerliği yaptım diye hava mı atıyon millete. "abi şafak atmıyor" dediğin günler kulağımda dahaa

www.ismailozer.org
cereyan
iSmAiLOzEr tarafından yazılan metin:

ne o cereyancı askerliği yaptım diye hava mı atıyon millete. "abi şafak atmıyor" dediğin günler kulağımda dahaa

GrinGrin poşet işte ne olacak

evet ismail abi o günleri ben de hatırlıyorum hatta hatırlamak istemiyorum Smile

@Cemal
poşetlerin yaptığı askerliği biz cebimizden çıkarırız Smile
izzet gardaşıma hayırlı teskerler
izzet sana bi tavsiye şafak mafak sayma
çünü BİTENE KADAR BİTMEZ Grin
biz askerde şunu söylerdik sanki ceza evindeyiz gibi Grin

Burda çiçekler açmıyor
Kuşlar süzülüp uçmuyor
Yıldızlar ışık saçmıyor
Geçmiyor günler geçmiyor.

Avluda volta vururum
Kah düşünür otururum
Türlü hayaller görürüm

Dışarıda mevsim baharmış
Gezip dolaşanlar varmış
Günler su gibi akarmış

Gönülde eski sevdalar
Gözümde dereler bağlar
Aynadan hayalin ağlar

Yanımda yatan yabancı
Her söz zehir gibi acı
Bütün dertlerin en gücü
Geçmiyor günler geçmiyor

oof ülen of

cereyan
bizde çok dinliyorduk bu şarkıyı hadi dağın başın da kuş uçmaz kervan geçmez bi yerde olsan anlaşılabilirde Ankara'nın göbeğin de sosyal tesis'te üstün başın sivil etrafın hep sivil insan cıvıl cıvıl gene bu şarkıda kendini bulurdu millet Grin

ihvanbirol
arkadaşlar..! izzet kardeşimiz antalyada askerliğini yapıyor, antalya değil domaniçte yapsa dahi bu eleştirileri doğru bulmuyorum, çünkü ne kadar rahat olursa olsun. sevdiklerinden uzakta yani gurbette. hepimiz bu görevi yerine getirdik, sevdiklerimizden uzakta olmanın ne demek olduğunu biliyoruz, onun için alaycı bir uslup kullanmıyalım, duyarlı davranacağınızı umut ediyorummm. izzet kardeşimize ve tüm askerlerimize hayırlı teskereler diliyoruz.
img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

zanaatkar
Smileİzzet ve bütün asker kardeşlerimize hayırlı teskereler diler sevdiklerine hayırlısıyla bir an önce kavuşmalarını temenni ederim.Wink
Yaşar AKKAYA

cereyan
Ben ''bu şarkıyı'' derken izzet'in söylediği şarkıyı değil cemal'in yazdığı şarkıyı söyleyip kendi askerliğimden bahsetmiştim.Yakında veya uzakta askerlik yapıyor diye de kimseye eleştiri yada alaycı uslup kullanmadım yanlış anlama var galiba

@Cemal
Ben ''bu şarkıyı'' derken izzet'in söylediği şarkıyı değil cemal'in yazdığı şarkıyı söyleyip kendi askerliğimden bahsetmiştim.Yakında veya uzakta askerlik yapıyor diye de kimseye eleştiri yada alaycı uslup kullanmadım yanlış anlama var galiba

kesinlikle
zaten bizde o yollardan yeni geçtik
Frown

alihsan arsal
ahmet birola katılıyorum birzamanlar ahmet birol kardeşimizde çok ağlıyordu askerde ama ne oldu bitirdi işte şaka şaka TÜM ASKER KARDEŞLERİMİZE hayırlı teskereler dilerim bende
A.İHSAN ARSAL

ihvanbirol
alihsancığım ben askerliğimi yaparken sen donla geziyodun. ağladığımı nerde gördün SmileSmileSmile
Düzenleyen ihvanbirol Düzenleme Tarihi: 02 Ocak 2009 15:55
img191.imageshack.us/img191/7153/mevlana9pl.gif

Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,757,107 Tekil Ziyaretçi