16 Kasım 2018 22:07
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
Carlos noktayı koydu!
@ToLgA
img4.mynet.com.tr/spr3/robertocarlos2-17581_501.jpg

Brezilyalı yıldızın sezon başından bu yana yaşadığı huzursuzluğu herkes biliyordu. Carlos, bunun için de özellikle ülkesindeki gazetelere sürekli olarak Fenerbahçe'den ayrılıp Brezilya'ya dönmek istediğini belirten açıklamalarda bulundu. Bu görüntüdeki Carlos, eşi Marianna'nın hamile olması ve Brezilya'ya dönmek istemesiyle Fenerbahçe'den ayrılma fikrini daha yüksek sesle düşünmeye başladı. Son olarak B.Belediye karşılaşmasında Daum'un yıldız oyuncuyu yedek oturtması da bu durumu ateşleyen bir etken oldu. Bu gelişmelerin ardından, Roberto Carlos önceki akşam asbaşkan Murat Özaydınlı ile kulüpte buluşarak Fenerbahçe'den Ocak ayını beklemeden hemen ayrılmak istediğini söyledi. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelere Başkan Aziz Yıldırım'ın hiç karışmadığı, sadece Murat Özaydınlı'nın konuştuğu öğrenildi. Özaydınlı, yıldız oyuncuya "Seni kesinlikle bırakmak istemiyoruz. Takımın sana ihtiyacı var. Senin de Fenerbahçe'de bir şampiyonluk görüp ayrılmanı istiyoruz. Bunun için de gitmeyi şimdilik unutmanı istiyoruz" dedi.

'Artık kalamam'

Bu konuşmalara rağmen Roberto Carlos ikna edilemedi. Artık ülkesine dönmek istediğini belirten Brezilyalı yıldız, "Eşim hamile. Doğum yapacak ve bunun da Brezilya'da gerçekleşmesini istiyoruz. Uzun süredir ülke dışındayım. Artık buna bir son vermek istiyorum" ifadesini kullandı.

Bu gelişmeler sonrasında 2 taraf da devre arasında yolların ayrılması konusunda karara vardı. Bunun üzerine Carlos da menajeri Dino Pasaliç'i arayarak ara transferde Fenerbahçe ile yollarını ayıracağını söyledi.
 
sebokolik.net
Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,805,961 Tekil Ziyaretçi