23 Ekim 2018 23:23
Google Reklamları
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
Şampiyon OLmadan ŞampiyonLuk Turu Atan Tek Takım kim?
@ToLgA
ŞAMPİYON OLMADAN ŞAMPİYONLUK TURU ATAN TEK TAKIM ! BİLİN BAKALIM KİM?... tabi ki fenevbahçe Grin

photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs209.snc1/7630_132866736964_120944911964_3026170_6817144_n.jpg

1970-71 sezonu; Ligin son haftasına Galatasaray 40Fenerbahçe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karşılaşırkenFenerbahçe İstanbul' da Beşiktaş ile karşılaşıyor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahçe' liler Mithat Paşa stadı tribünlerini dolduruyor...

Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hiç bir amacı kalmamış Beşiktaş her şeye rağmen onurluca direniyor Fenerbahçe'ye... İlk devre golsüz kapanıyor...Ancak önemli bir sorun var...TRT radyo bağlantısında giderilemeyen bir arıza var... Bir türlü Ankara ile bağlantı kurulamıyor...İkinci devre maçın 80. dakikasına kadar durum 0-0... Bu dakikada FB' li Ogün Altıparmak golü atıyor... Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor...Fenerbahçeli idareciler Şeref tribününde golün sevincini yasarken bir haber ulaşıyor kendilerine... Galatasaray Ankara' da PTT karsısında 2-0 mağlup...Sevinçten ne yapacaklarını şaşırıyorlar... Başkan Faruk ILGAZ heyecandan yerinde duramıyor dayanamıyor saha kenarına iniyor... Futbolcularına sesleniyor:

''Dayanın...İki dakika kaldı...Galatasaray 2-0 mağlup....Dayanın çocuklar...'' (Not: Dayanın Çocuklar-İnanın Çocuklar)

Maç 1-0 sona eriyor... Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor...Tribünlerden atlayan taraftarlar sahaya iniyorlar... Fenerbahçeli oyuncular Ziya Nedim Ogün FuatSerkan omuzlarda... Tribünler ''Şampiyon...Şampiyon'' tezahüratları ile inliyor... Şampiyonluğu kutlamak için soyunma odasına iniyor Fenerbahçeliler... Aradan dakikalar geçtikten sonra TRT hatlarındaki arıza gideriliyor... Ve Ankara' dan maç sonucu geliyor... Galatasaray 7-1 galip...Fenerbahçe soyunma odasında şampiyonluğu kutlayan idareciler ve futbolcularda ölüm sessizliği... Böylece 6 Haziran 1971 tarihi lig tarihimize ''Fenerbahçe'nin Şampiyon olmadan Şampiyonluk Turu attığı'' müstesna bir tarih olarak geçiyor...! Fenerbahçe başkanı Faruk Ilgaz isesanırım ''En iyi isletilen kulüp başkanı'' olarak ayni sayfada kendisine özel bir yer buluyor.

Düzenleyen @ToLgA Düzenleme Tarihi: 13 Kasım 2009 02:37
 
sebokolik.net
@-YasiN-


buda yenemeden yendim sevinci yaşayan 6alatasaray kahkah
 
yasinuner.com
@ToLgA
Hem yenemeden yendim sevinci başka, şampiyon olamayıp sevinmek başka dağ gibi fark var arasında Grin
 
sebokolik.net
@-YasiN-
yalnış haber üzerine sanmak ayrı gözünün önünde olan şeyi sanmak ayrı. bunun arasındada dağlar kadar fark var
 
yasinuner.com
@ToLgA
İyide yendim sevinci yaşayan bi galatasaray göremedim ben bu videoda cık en azından fb gibi sahanın ortasına atlamamış taraftar.. Grin bence fenerin düştüğü durum daha kötü daha komik kim ne derse desin...kahkah
 
sebokolik.net
cereyan
tolga tarafından yazılan metin:
[center]ŞAMPİYON OLMADAN ŞAMPİYONLUK TURU ATAN TEK TAKIM ! BİLİN BAKALIM KİM?... tabi ki fenevbahçe Grin

photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs209.snc1/7630_132866736964_120944911964_3026170_6817144_n.jpg

1970-71 sezonu; Ligin son haftasına Galatasaray 40Fenerbahçe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karşılaşırkenFenerbahçe İstanbul' da Beşiktaş ile karşılaşıyor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahçe' liler Mithat Paşa stadı tribünlerini dolduruyor...

[b]Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hiç bir amacı kalmamış Beşiktaş her şeye rağmen onurluca direniyor Fenerbahçe'ye
... center][/b]


şarkıcı bi küçük onur vardı ondan bahsediyorsun herhalde ..1-konu fenerbahçe olduğu zaman zaten bu iki takım birlik olmuyorlar mı ?
2- galatasarauy şampiyonluğa oynarken beşiktaş'ın yendiğini hiç gördün mü sen ?
3-beşiktaş şampiyonluğa oynarken galatasaray'ın yendiğini gördün mü ?

çok değil son on sene ye bak... her zaman ihtiyacı olan kazanmıştır ..yani kardeşlik kazanmıştır ..nerede kaldı büyüklük ??..nerede kaldı rekabet???

fenerbahçe şampiyon olmasın diye galatasaray'a yatmak mı ''onur'' ya da fenerbahçe şampiyon olmasın diye beşiktaş'a yatmak mı ?
 
dervisss
yahu bırakın bu işleri adam raştırmış tarihi bulmuş böyle bir haber hemen karşılık veriyonuz bitanede siz bulun ekleyin herşeye ramen emeğe saygı bilmem anloata bildim mi?
sopa BURSADA YAŞIYORSAN BURSASPOR'LU OLACAKSIN OLMALISIN OOO KADAR sopa
 
erdi_9
burası türkiye futbolunla degıl ıtıbarınla konusuyorsun torpılın oldu sende sampıyon olursun sende sampıyonlugu engellersın bı besıktas bı galatasaray ornegıyle sınırlandırılamaz suan bulunan anakara takımalrı bu dayanısmayı en ıyı gosterenler ıcınde:=)
 
Atlanılacak Forum:
Sayaç
4,801,884 Tekil Ziyaretçi