19 Ocak 2019 08:05
Google Reklamlar
Bal Grntle
 Bal Yazdr
ampiyon OLmadan ampiyonLuk Turu Atan Tek Takm kim?
@ToLgA
AMPYON OLMADAN AMPYONLUK TURU ATAN TEK TAKIM ! BLN BAKALIM KM?... tabi ki fenevbahe Grin

photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs209.snc1/7630_132866736964_120944911964_3026170_6817144_n.jpg

1970-71 sezonu; Ligin son haftasna Galatasaray 40Fenerbahe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karlarkenFenerbahe stanbul' da Beikta ile karlayor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahe' liler Mithat Paa stad tribnlerini dolduruyor...

Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hi bir amac kalmam Beikta her eye ramen onurluca direniyor Fenerbahe'ye... lk devre golsz kapanyor...Ancak nemli bir sorun var...TRT radyo balantsnda giderilemeyen bir arza var... Bir trl Ankara ile balant kurulamyor...kinci devre man 80. dakikasna kadar durum 0-0... Bu dakikada FB' li Ogn Altparmak gol atyor... Fenerbahe 1-0 ne geiyor...Fenerbaheli idareciler eref tribnnde goln sevincini yasarken bir haber ulayor kendilerine... Galatasaray Ankara' da PTT karssnda 2-0 malup...Sevinten ne yapacaklarn aryorlar... Bakan Faruk ILGAZ heyecandan yerinde duramyor dayanamyor saha kenarna iniyor... Futbolcularna sesleniyor:

''Dayann...ki dakika kald...Galatasaray 2-0 malup....Dayann ocuklar...'' (Not: Dayann ocuklar-nann ocuklar)

Ma 1-0 sona eriyor... Fenerbahe ampiyonluu kutluyor...Tribnlerden atlayan taraftarlar sahaya iniyorlar... Fenerbaheli oyuncular Ziya Nedim Ogn FuatSerkan omuzlarda... Tribnler ''ampiyon...ampiyon'' tezahratlar ile inliyor... ampiyonluu kutlamak iin soyunma odasna iniyor Fenerbaheliler... Aradan dakikalar getikten sonra TRT hatlarndaki arza gideriliyor... Ve Ankara' dan ma sonucu geliyor... Galatasaray 7-1 galip...

Fenerbahe soyunma odasnda ampiyonluu kutlayan idareciler ve futbolcularda lm sessizlii... Bylece 6 Haziran 1971 tarihi lig tarihimize ''Fenerbahe'nin ampiyon olmadan ampiyonluk Turu att'' mstesna bir tarih olarak geiyor...! Fenerbahe bakan Faruk Ilgaz isesanrm ''En iyi isletilen kulp bakan'' olarak ayni sayfada kendisine zel bir yer buluyor.

Dzenleyen @ToLgA Dzenleme Tarihi: 13 Kasm 2009 02:37

sebokolik.net
@-YasiN-

buda yenemeden yendim sevinci yaayan 6alatasaray kahkah

yasinuner.com
@ToLgA
Hem yenemeden yendim sevinci baka, ampiyon olamayp sevinmek baka da gibi fark var arasnda Grin

sebokolik.net
@-YasiN-
yaln haber zerine sanmak ayr gznn nnde olan eyi sanmak ayr. bunun arasndada dalar kadar fark var

yasinuner.com
@ToLgA
yide yendim sevinci yaayan bi galatasaray gremedim ben bu videoda ck en azndan fb gibi sahann ortasna atlamam taraftar.. Grin bence fenerin dt durum daha kt daha komik kim ne derse desin...kahkah

sebokolik.net
cereyan
tolga tarafndan yazlan metin:
[center]AMPYON OLMADAN AMPYONLUK TURU ATAN TEK TAKIM ! BLN BAKALIM KM?... tabi ki fenevbahe Grin

photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs209.snc1/7630_132866736964_120944911964_3026170_6817144_n.jpg

1970-71 sezonu; Ligin son haftasna Galatasaray 40Fenerbahe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karlarkenFenerbahe stanbul' da Beikta ile karlayor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahe' liler Mithat Paa stad tribnlerini dolduruyor...

[b]Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hi bir amac kalmam Beikta her eye ramen onurluca direniyor Fenerbahe'ye
... center][/b]

arkc bi kk onur vard ondan bahsediyorsun herhalde ..

1-konu fenerbahe olduu zaman zaten bu iki takm birlik olmuyorlar m ?
2- galatasarauy ampiyonlua oynarken beikta'n yendiini hi grdn m sen ?
3-beikta ampiyonlua oynarken galatasaray'n yendiini grdn m ?

ok deil son on sene ye bak... her zaman ihtiyac olan kazanmtr ..yani kardelik kazanmtr ..nerede kald byklk ??..nerede kald rekabet???

fenerbahe ampiyon olmasn diye galatasaray'a yatmak m ''onur'' ya da fenerbahe ampiyon olmasn diye beikta'a yatmak m ?

dervisss
yahu brakn bu ileri adam ratrm tarihi bulmu byle bir haber hemen karlk veriyonuz bitanede siz bulun ekleyin hereye ramen emee sayg bilmem anloata bildim mi?
sopa BURSADA YAIYORSAN BURSASPOR'LU OLACAKSIN OLMALISIN OOO KADAR sopa

erdi_9
buras trkiye futbolunla degl tbarnla konusuyorsun torpln oldu sende sampyon olursun sende sampyonlugu engellersn b besktas b galatasaray ornegyle snrlandrlamaz suan bulunan anakara takmalr bu dayansmay en y gosterenler cnde:=)

Atlanlacak Forum:
Saya
4,821,303 Tekil Ziyareti